موتور کرکره برقی نکست

موتور کرکره نکست

موتور کرکره نکست یکی از برند های شرکت تولیدی شاهین زاگرس برند NEXT میباشد که این برند درگروه انواع موتور های ساید با بالاترین کیفیت و مشخصات به بازار عرضه میگردد.
موتور ساید نکست ( NEXT ) موتوری است که قادر است کرکره های برقی با ابعاد و مساحت بزرگ و میزان تردد بالا را جا به جا نماید. این موتور ها قدرتمند ترین نوع موتور کرکره برقی به شمار می آیند. موتور های ساید کرکره برقی در یک مدل AC به مشتریان عرضه می گردد .
تمامی موتورهای برند نکست ( NEXT ) داری سیم پیچ آلومینیوم بوده و با توان و مشخصات واقعی به همراه ۲ مدل برد فول و ساده به همراه ۲ عدد ریموت کنترل ، با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه میگردد.
این موتور ها شامل دسته های زیر می باشد :
موتور ساید ۳۰۰ کیلوگرم NEXT که با برد ساده به همراه ۲ ریموت کنترل و موتور ساید ۳۰۰ کیلوگرم NEXT با سیم پیچ مسوار با برد فول به همراه ۲ ریموت کنترل به مشتریان عرضه می گردد.

ریموت کنترل 433

 سایز 3*28*51.5

نکات ایمنی
لطفا قبل از هر گونه اقدام به نصب و راه اندازی موتور ساید یا توپلار، جهت جلوگیری از به وجود آوردن آسیب و خسارت، نکات ایمنی و دفترچه راهنمای نصب را کاملا مطالعه نمایید. برای نصب و راه اندازی موتور ساید یا توپلار از یک فرد متخصص کمک بگیرید. در هنگام نصب از به همراه داشتن ساعت، انگشتر و پوشیدن لباس خیلی گشاد خودداری کنید. بهتر است برای دسترسی به موتور از نردبان آهنی یا آلومینیومی استفاده نمایید. توجه داشته باشید تا هنگامی که نصب تكميل نشده است نباید از موتور استفاده نمود. قبل از انجام هر گونه کاری بر روی موتور، برق را قطع کنید. به هیچ وجه در موتور و اقلام موجود در پکیج آن تغییراتی ایجاد نکنید. در صورت ایجاد هرگونه تغییر امکان آسیب و خسارت وجود دارد. در زمانی که کرکره در حال باز یا بسته شدن می باشد، از تردد خودداری کنید. قبل از نصب کردن کامل تمام اجزاء موتور، لطفا از آن استفاده نکنید. از کشیدن زنجیر یا تغيير در حالت اهرم ایمنی در هنگام باز یا بسته شدن کرکره، جدا خودداری کنید. ریموت کنترل را دور از دسترس کودکان قرار دهید. | این موتورها توانایی کار مداوم و پیوسته را ندارند. توجه داشته باشید که موتور را در حالت ایستاده تست نکنید. تست در حالت ایستاده منجر به از بین رفتن روغن چرخ دنده های گیربکس شده و در نتیجه منجر به عملکرد با سر و صدا و در نهایت شکستن چرخ دنده خواهد شد.

همچنین می توانید دیگر نکات ایمنی و نگهداری محصولات شاهین زاگرس را در اینستاگرام ما مشاهده کنید.

فهرست