موتور کرکره برقی لیپو قرمز

موتور کرکره برقی لیپو
معرفی محصولات LEPU
یکی از برند های شرکت تولیدی شاهین زاگرس برند LEPU MOTOR میباشد که این برند در۲ گروه انواع موتور های ساید انواع موتور های توبلار با بالاترین کیفیت و مشخصات به بازار عرضه میگردد.

موتور ساید لیپو ( LEPU ) موتوری است که قادر است کرکره های برقی با ابعاد و مساحت بزرگ و میزان تردد بالا را جا به جا نماید. این موتور ها قدرتمند ترین نوع موتور کرکره برقی به شمار می آیند. موتور های ساید کرکره برقی دارای دو نوع ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت می باشد. نوع ۲۴ ولت آن می تواند دارای ups نیز باشد (یو پی اس منبع تغذیه ای است که در هنگام افت شدید ولتاژ و یا قطعی برق، به عنوان منبع تغذیه جایگزین استفاده می گردد). بنابراین اگر در جایی، استفاده از شرایطِ وجود یو پی اس حائز اهمیت باشد، استفاده از موتور های ساید دارای UPS بهترین گزینه به شمار می روند. لازم به ذکر است موتور های ساید کرکره برقی به دلیل جا به جا کردن کرکره هایی با وزن بالا، سرعت بالایی در حرکت ندارند.
تمامی موتورهای برند لیپو ( LEPU ) داری سیم پیچ ۱۰۰% مس بوده و با توان و مشخصات واقعی به همراه برد فول به همراه ۲ عدد ریموت کنترل ، با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه میگردد.
این موتور ها شامل دسته های زیر می باشد :
موتور ساید ۳۰۰ کیلوگرم LEPU و موتور ساید ۵۰۰ کیلوگرم LEPU که هر کدام با سیم پیچ مس و برد فول می باشد.
نوعی دیگر از این موتور های ساید LEPU نیز وجود دارد که موتور ساید ۳۰۰ کیلوگرم LEPU و موتور ساید ۵۰۰ کیلوگرم LEPU که مجهز به یو پی اس با امکانات فول می باشد.

ریموت کنترل 433

 سایز 3*28*51.5

نکات ایمنی
لطفا قبل از هر گونه اقدام به نصب و راه اندازی موتور ساید یا توپلار، جهت جلوگیری از به وجود آوردن آسیب و خسارت، نکات ایمنی و دفترچه راهنمای نصب را کاملا مطالعه نمایید. برای نصب و راه اندازی موتور ساید یا توپلار از یک فرد متخصص کمک بگیرید. در هنگام نصب از به همراه داشتن ساعت، انگشتر و پوشیدن لباس خیلی گشاد خودداری کنید. بهتر است برای دسترسی به موتور از نردبان آهنی یا آلومینیومی استفاده نمایید. توجه داشته باشید تا هنگامی که نصب تكميل نشده است نباید از موتور استفاده نمود. قبل از انجام هر گونه کاری بر روی موتور، برق را قطع کنید. به هیچ وجه در موتور و اقلام موجود در پکیج آن تغییراتی ایجاد نکنید. در صورت ایجاد هرگونه تغییر امکان آسیب و خسارت وجود دارد. در زمانی که کرکره در حال باز یا بسته شدن می باشد، از تردد خودداری کنید. قبل از نصب کردن کامل تمام اجزاء موتور، لطفا از آن استفاده نکنید. از کشیدن زنجیر یا تغيير در حالت اهرم ایمنی در هنگام باز یا بسته شدن کرکره، جدا خودداری کنید. ریموت کنترل را دور از دسترس کودکان قرار دهید. | این موتورها توانایی کار مداوم و پیوسته را ندارند. توجه داشته باشید که موتور را در حالت ایستاده تست نکنید. تست در حالت ایستاده منجر به از بین رفتن روغن چرخ دنده های گیربکس شده و در نتیجه منجر به عملکرد با سر و صدا و در نهایت شکستن چرخ دنده خواهد شد.

همچنین می توانید دیگر نکات ایمنی و نگهداری محصولات شاهین زاگرس را در اینستاگرام ما مشاهده کنید.

فهرست