موتور کرکره برقی لوادو

یکی از برند های شرکت تولیدی شاهین زاگرس برند LEVADO میباشد که این برند در۲ گروه موتور های ساید و موتور های توبلار با کیفیت و مشخصات مطلوب و قیمت مناسب به بازار عرضه میگردد.

موتور ساید لوادو ( LEVADO ) موتوری است که قادر است کرکره های برقی با ابعاد و مساحت متوسط و میزان تردد متوسط را جا به جا نماید. این موتور ها از نوع متوسط موتور کرکره برقی با قدرت مناسب به شمار می آیند و این دسته از موتور ها بیشتر برای ساختمان هایی با تعداد واحد کم و تردد پاییتر و یا مغازه ها توسیه می شود .
تمامی موتورهای برند لوادو ( LEVADO ) داری سیم پیچ آلومینیوم بوده و با توان و مشخصات واقعی به همراه برد ساده و به همراه ۲ عدد ریموت کنترل ، با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می گردد.

ریموت کنترل 433

 سایز 3*28*51.5

سایز 4*35.5*65.5

نکات ایمنی
لطفا قبل از هر گونه اقدام به نصب و راه اندازی موتور ساید یا توپلار، جهت جلوگیری از به وجود آوردن آسیب و خسارت، نکات ایمنی و دفترچه راهنمای نصب را کاملا مطالعه نمایید. برای نصب و راه اندازی موتور ساید یا توپلار از یک فرد متخصص کمک بگیرید. در هنگام نصب از به همراه داشتن ساعت، انگشتر و پوشیدن لباس خیلی گشاد خودداری کنید. بهتر است برای دسترسی به موتور از نردبان آهنی یا آلومینیومی استفاده نمایید. توجه داشته باشید تا هنگامی که نصب تكميل نشده است نباید از موتور استفاده نمود. قبل از انجام هر گونه کاری بر روی موتور، برق را قطع کنید. به هیچ وجه در موتور و اقلام موجود در پکیج آن تغییراتی ایجاد نکنید. در صورت ایجاد هرگونه تغییر امکان آسیب و خسارت وجود دارد. در زمانی که کرکره در حال باز یا بسته شدن می باشد، از تردد خودداری کنید. قبل از نصب کردن کامل تمام اجزاء موتور، لطفا از آن استفاده نکنید. از کشیدن زنجیر یا تغيير در حالت اهرم ایمنی در هنگام باز یا بسته شدن کرکره، جدا خودداری کنید. ریموت کنترل را دور از دسترس کودکان قرار دهید. | این موتورها توانایی کار مداوم و پیوسته را ندارند. توجه داشته باشید که موتور را در حالت ایستاده تست نکنید. تست در حالت ایستاده منجر به از بین رفتن روغن چرخ دنده های گیربکس شده و در نتیجه منجر به عملکرد با سر و صدا و در نهایت شکستن چرخ دنده خواهد شد.

همچنین می توانید دیگر نکات ایمنی و نگهداری محصولات شاهین زاگرس را در اینستاگرام ما مشاهده کنید.

فهرست