موتور کرکره برقی توبلار لیپو

موتور کرکره توبلار فاکتورهاي اساسی پشت درهاي جمع شونده هستند. این محصول در موقع کار کردن کمترین صدا را ایجاد میکند و سایزهاي بسیار متناسب و راه اندازي آسانی دارند. درکشورهاي اروپایی این موتورها براي درهاي مختلف پناهگاه ها به عنوان سایبان در برابر خورشید در گاراژها به طور وسیعی و در کار خانه ها .رستوران ها .دیوارهاي نمایشگاه ها و جاهاي عمومی زیادي مورد استفاده قرار میگیرند.
ضمن تبریک جهت ارتقاي روز افزون علمی و تخصصی شما همکاران محترم از دقت شما به مطالب این وب سایت نصب و بکار بستن روش صحیح نصب و نگهداري این نوع تشکر و قدردانی مینماییم.
موتورهاي توبلار به ۳ دسته تقسیم میشوند: موتور مدل S به صورت اتوماتیک و دستی طراحی شده و موتور مدل M به صورت اتوماتیک و به همراه کلاج طراحی شده و موتور مدل L به صورت کلیدي یا از طریق ریموت کنترل و یا به صورتی دستی طراحی شده است.

ریموت کنترل 433

صفحه توبلار

نکات ایمنی
لطفا قبل از هر گونه اقدام به نصب و راه اندازی موتور ساید یا توپلار، جهت جلوگیری از به وجود آوردن آسیب و خسارت، نکات ایمنی و دفترچه راهنمای نصب را کاملا مطالعه نمایید. برای نصب و راه اندازی موتور ساید یا توپلار از یک فرد متخصص کمک بگیرید. در هنگام نصب از به همراه داشتن ساعت، انگشتر و پوشیدن لباس خیلی گشاد خودداری کنید. بهتر است برای دسترسی به موتور از نردبان آهنی یا آلومینیومی استفاده نمایید. توجه داشته باشید تا هنگامی که نصب تكميل نشده است نباید از موتور استفاده نمود. قبل از انجام هر گونه کاری بر روی موتور، برق را قطع کنید. به هیچ وجه در موتور و اقلام موجود در پکیج آن تغییراتی ایجاد نکنید. در صورت ایجاد هرگونه تغییر امکان آسیب و خسارت وجود دارد. در زمانی که کرکره در حال باز یا بسته شدن می باشد، از تردد خودداری کنید. قبل از نصب کردن کامل تمام اجزاء موتور، لطفا از آن استفاده نکنید. از کشیدن زنجیر یا تغيير در حالت اهرم ایمنی در هنگام باز یا بسته شدن کرکره، جدا خودداری کنید. ریموت کنترل را دور از دسترس کودکان قرار دهید. | این موتورها توانایی کار مداوم و پیوسته را ندارند. توجه داشته باشید که موتور را در حالت ایستاده تست نکنید. تست در حالت ایستاده منجر به از بین رفتن روغن چرخ دنده های گیربکس شده و در نتیجه منجر به عملکرد با سر و صدا و در نهایت شکستن چرخ دنده خواهد شد.

همچنین می توانید دیگر نکات ایمنی و نگهداری محصولات شاهین زاگرس را در اینستاگرام ما مشاهده کنید.

فهرست