معرفی موتور لیپو مس

معرفی و جعبه گشایی موتور کرکره برقی لیپو مس

موتور کرکره سیم پیچ مس لیپو

معرفی محصولات LEPU با سیم پیچ تمام مس
یکی از برند های شرکت تولیدی شاهین زاگرس برند LEPU MOTOR میباشد که این برند در۲ گروه انواع موتور های ساید انواع موتور های توبلار با بالاترین کیفیت و مشخصات به بازار عرضه میگردد.

موتور کرکره سیم پیچ مس، ساید لیپو ( LEPU ) موتوری است که قادر است کرکره های برقی با ابعاد و مساحت بزرگ و میزان تردد بالا را جا به جا نماید. این موتور ها قدرتمند ترین نوع موتور کرکره برقی به شمار می آیند. موتور های ساید کرکره برقی دارای دو نوع ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت می باشد. نوع ۲۴ ولت آن می تواند دارای ups نیز باشد (یو پی اس منبع تغذیه ای است که در هنگام افت شدید ولتاژ و یا قطعی برق، به عنوان منبع تغذیه جایگزین استفاده می گردد). بنابراین اگر در جایی، استفاده از شرایطِ وجود یو پی اس حائز اهمیت باشد، استفاده از موتور های ساید دارای UPS بهترین گزینه به شمار می روند. لازم به ذکر است موتور های ساید کرکره برقی به دلیل جا به جا کردن کرکره هایی با وزن بالا، سرعت بالایی در حرکت ندارند.
تمامی موتورهای برند لیپو ( LEPU ) داری سیم پیچ ۱۰۰% مس بوده و با توان و مشخصات واقعی به همراه برد فول به همراه ۲ عدد ریموت کنترل ، با بالاترین کیفیت به مشتریان عرضه میگردد.
این موتور ها شامل دسته های زیر می باشد :
موتور کرکره سیم پیچ مس ساید ۳۰۰ کیلوگرم LEPU و موتور ساید ۵۰۰ کیلوگرم LEPU که هر کدام با سیم پیچ مس و برد فول می باشد.
نوعی دیگر از این موتور های ساید LEPU نیز وجود دارد که موتور ساید ۳۰۰ کیلوگرم LEPU و موتور ساید ۵۰۰ کیلوگرم LEPU که مجهز به یو پی اس با امکانات فول می باشد.

فهرست